FORSBERG Elva
Het jack van fijngebreide fleece is ons instapmodel in de FORSBERG wereld. Het jack isoleert dankzij het grove breiwerk zeer goed en is een betrouwbare metgezel voor alle activiteiten - zowel op het werk als in je vrije tijd. Op koude dagen kan het ook dienen als isolerende laag onder een weerbestendige jas.
Hoog draagcomfort en sportieve snit
De ergonomische snit van de jas is gemodelleerd naar de anatomie van het lichaam. De mouwen zijn licht voorgevormd en sluiten aan bij de natuurlijke houding van het lichaam. De rug is iets langer en bedekt de rug ook bij gebogen of geknielde houding. De schouder heeft een lichte platte naad die niet stoort bij het dragen of drukken na een tijdje. De mouwen zijn iets langer en glijden niet naar beneden als je ondersteboven werkt. Dit is vooral merkbaar op koudere dagen, omdat het polsgebied op de pols netjes wordt bedekt.
De details
Het vest is ook dik geweven met zachte gebreide fleece en houdt isolerende lucht in zijn luchtkamers. De binnenkant is erg zacht en zorgt voor een comfortabele pasvorm op de huid. De twee voorzakken en de mouwzak op de linkerarm zijn afsluitbaar met een rits. Op de linkermouw zit een FORSBERG label van imitatieleer in bruin.
item nummer: | 75068611 |
productlijn:: | THORIK |
Model: | ELVA |
Verzameling: | Het hele jaar |
Operatiegebied: | Ambacht, Buitenshuis, in de kou, Jacht, Tuinbouw, Vervoer, Vrije tijd |
Eigenschappen: | ademend, goede bescherming tegen de kou, hoog draagcomfort, past goed |
Onderhoudsinstructies: | Bleken niet mogelijk, Geen chemische reiniging, Strijken op normale warmte, Strijken tot 100°C |
Materiaal: | Polyester, Softshell |
Wasbaar: | normale was tot 30°C |
Droog: | Niet in de droger |
Kenmerken: Zacht, warm gebreid fleece, ruime voorzakken
Maten : XS - 2XL
Kleuren: antraciet gemêleerd met zwarte contrasten
Materiaal : Buitenstof 1: 100% polyester, Buitenstof 2: 95% polyester/5% elastaan, 300g/m²
Seizoen: het hele jaar door